Avanss.ee kliendiuuring

Share on facebook
Jaga
Share on email
Saada

Alustasime Avanss.ee kaubamärgi alt krediiditeenuse pakkumist aastal 2013. Oleme olnud ligi 20000  kliendile lojaalseks teenusepakkujaks juba 7 aastat. Avansil on aktiivne püsikliendibaas, kes kasutab avanssi oma rahaasjade planeerimisel – Avanss.ee kaudu on võimalik kuni ühe kuu palk avansina kätte saada millal iganes seda vaja on.

Igal aastal viime läbi kliendiküsitlusi eesmärgiga saada tagasisidet oma klientidelt ning vastavalt sellele oma teenust veelgi paremaks muuta. Uurisime ka sel aastal Avansi klientide seas läbi viidud küsitluse kaudu, kuidas nad Avans.ee-ni jõuavad ning kuidas nad teenusega rahul on. Vanuseliselt jagunesid vastanud võrdsete osakaaludega vahemikku 25-64 ja sooliselt 57% naised ning 43% mehed.

Uuringu tulemusena selgus, et suur osa leiab Avanss.ee teenuse reklaamide kaudu (49%) millele järgnesid Google’st ise otsides (29%) ning sõbra soovitusel (20%). Hea meel on tõdeda, et Avanss.ee teenust peetakse sedavõrd heaks teenuseks, et soovitatakse hea meelega ka sõpradele.

Väga rõõmustav on ka fakt, et 79% juhtudest ollakse teenusega väga rahul. Vaid 11% hindas teenust keskpäraseks ning 7% andis teada, et ei ole meie teenusega rahul. Tegeleme kindlasti edasi uurimaks välja rahulolematuse põhjused ning püüdes parandada nende vastanute jaoks olulisi kitsaskohti.

Samuti on rõõm tõdeda, et meil on hulgaliselt lojaalseid kliente, mille tõestuseks vastasid enam kui pooled ehk ligi 63% vastanutest, et on Avanss.ee kliendid olnud enam kui aasta, 6% 7 kuni 12 kuud. Viiendik vastanutest on meie teenust kasutanud alles pool aastat ning 11% kuni ühe kuu. Ligi 60% on võtnud kokku viis või enam laenu ehk võib väita, et Avansi klient on pigem brändilojaalne ja meie pakutav teenus vajalik. 20% on kasutanud Avanss.ee tarbimiskrediiti korra.

Soovisime teada, miks just Avanss.ee teenust kasutatakse ning mis on meie teenuse eelised võrreldes konkureerivate teenusepakkujatega? Põhjused jagunesid järgmiselt:

  • Lihtsaim laenu taotlemise protsess 47%
  • Kiireim laenu väljastus 16%
  • Meeldiv klienditeenindus 14%
  • Madalad kuumaksed 13%

 

Rõõm on tõdeda, et suur osa Avanss.ee teenuse tarbijad on lojaalsed ning rahulolevad. Oleme teile tänulikud!

Sinu Avanss.ee

Avanss.ee - mugav ja kiire finantsteenus

Kui soovid kuu lõpus endale midagi ilusat lubada, aga järgmise palgapäevani on veel minna. Küsi avanssi soodsatel tingimustel ja maksa tagasi 30 päeva jooksul.

Jäta kommentaar

Raha24 eripakkumine

Intress al 1,4% kuus

Taotle Raha24-st tagatiseta väikelaenu kuni 5000 eurot
Close Bitnami banner
Bitnami