Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Jätkates veebilehe sirvimist või vajutades „Sain aru“ nuppu, nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot.

Mis on Avanss?

Avanss.ee on koht, kust leiad mitmekülgset abi kõigi oma rahaasjade planeerimisel. Aitame Sind pikaajaliste finantseesmärkide seadmisel, pere eelarve koostamisel, aga ka igakuiste püsikulude koomale tõmbamisel. Oleme kindlad, et leiad siit palju huvitavat ning kasulikku lugemist!

Lisaks eelpoolmainitule, on Avanss.ee aga Sinu jaoks ka tööriist. Reaalne vahend oma rahaasjade korraldamisel. Näiteks – ootamatust väljaminekust tingitud rahavajaduse katmiseks.

Liitudes Avanss.ee keskkonnaga, on Sul edaspidi võimalik kuni ühe kuu palga ulatuses avansina kätte saada ja seda millal iganes Sa soovid või millal iganes Sul selleks vajadus tekib.

Palun uuri ka täpsemalt meie finantsnõuandlast, kuidas oma rahaasju planeerida

Avanss.ee abiga oled täielikult oma raha peremees.

Kui palju Avansi võtmine mulle maksab?

Avansi hinna moodustavad kaks fikseeritud teenustasu:
1. Sinu poolt esitatud andmete töötlemise ja kinnitamise tasu – kokku 0,8 eurot.
2. Avanss.ee intress- 0,12€ päev

Kliendi poolt esitatud andmete töötlemine on vajalik protsess iga taotluse esitamisel. Antud toiminguga identifitseeritakse taotleja isik ning kontrollitakse esitatud andmete õigsust. Lisaks teostatakse päringuid erinevatesse tasulistesse andmekogudesse kliendi maksevõimelisuse hindamiseks.

Ütleme, et tahad 100 eurot avanssi võtta.
Selleks tuleb Sul tasuda 0,8 eurot andmete töötlemise ning kinnitamise eest. Maksta võid pangalingi kaudu.

Juhul kui soovid laenata suuremat summat, nt kuni 5000 eurot 60 kuuks, siis soovitame Sul pöörduda Raha24 poole väikelaenu pakkumise saamiseks.