Avanss aitab järgmise palgapäevani muretult elada

Share on facebook
Jaga
Share on email
Saada

Ootamatud väljaminekud ei hüüa tavaliselt tulles. Just seetõttu võib rahaline kitsikus tabada ükskõik keda meist ebameeldivalt hetkel. Eriti kriitilistes olukordades võib lisaraha tekitamise vajadus olla eluliselt tähtis ning peamiselt selliseid olukordi silmas pidades Avanss.ee teenus omal ajal ellu kutsutud saigi. Pakume oma klientidele delikaatset võimalust raha laenata ilma, et tööandja või mõni teine kõrvalseisja sellest olukorrast teadma peaks.

Avansi võtmine kui selline on läbi aastakümnete omandanud kindla põhimõtte – lappida rahalisi auke keerulisel hetkel, mil palgapäevani on ajaliselt jäänud üksjagu maad minna. Sisuliselt tähendab sellise krediiditeenuse kasutamine seda, et laenu võetakse oma palga arvelt. Eeldusel, et võetud kohustused täidetakse laenuandja ees viivituseta, tekib paratamatult mulje vähenenud palgasummast ning see omakorda manitseb teenuse tarbijat mõistma oskusliku planeerimise vajadust.

Avansi võtmist võib pidada nö “targa tarbija” krediiditeenuseks, kuna võetud laenusumma arvelt on järgmise kuu sissetulek väiksem. Isegi ajutiselt tekkinud raskuste korral tuleb meeles pidada, et aukude lappimise arvelt väheneb järgmisel kalendrikuu arvestuslik sissetulek, millega järgneval kuul hakkama saamine võib esmapilgul tunduvast keerulisemaks osutuda.

Ära jäta tähelepanuta! Avanssi tasub võtta vaid juhul, kui järgmisel kuul saab selle võrra vähenenud sissetulekuga toimetulekus kindel olla. Vastasel korral võib liiga kergelt sattuda laenukeerisesse, millest väljarabelemine ei pruugi olla nii lihtne, kui esialgu paistab!

Millist abi pakub Avanss.ee rahaasjade planeerimiseks?

Avanss.ee meeskond usub, et rahaga seotud küsimustes tuleb rakendada erinevaid meetmeid, et olla edukas. Seetõttu on tegemist keskkonnaga, mis ei ole mõeldud pelgalt laenamisega seotud küsimuste lahendamiseks. Veebist leiab hüva nõu rahaasjade planeerimiseks ning pere-eelarve koostamiseks. Mitmed kasulikud nipid on huvitava lugemisvara näol pandud kokku eesmärgiga toetada suuremate finantseesmärkide seadmist ning jagada ideid, kuidas hoida kokku igakuiseid kulutusi.

Internetikeskkond pakub seega kasulikku teavet peamiselt rahaga seonduvates valdkondades. Tarbijate seas hinnatud ning igas mõttes kasulikku infot sisaldav FINANTSNÕUANDLA käsitleb olulist infot järgnevates teemavaldkondades: laenamine, igakuine rahaga majandamine ning investeerimine. Arvestades seal kajastatavate teemade universaalsust, leiab neist huvitavat lugemismaterjali ilmselt nii algaja kui ka rahaasjades edasijõudnu.

Milline on Avanss.ee finantsteenuse toimimise põhimõte?

Esmalt kinnitab tarbija Avanss.ee veebilehel oma personaalandmed ning tõendab sissetulekute suuruse pangaväljavõttega. Kinnitatud andmete põhjal määrab teenusepakkuja igakuise maksimaalse laenusumma, mille ulatuses on kliendil võimalik vabalt valitud hetkel avanssi võtta. Teenustasudena arvestatakse juurde kliendiandmete töötlemise tasu ning intress, mis liidetakse juurde väljastatud avansisummale.

Üldiselt võib Avanssi pidada kiirlaenude edasiarenduseks, sest väljastatavad rahasummad on väiksemapoolsed ning tagasimakse toimub lühikese ajavahemiku järel. Seetõttu sobib Avanss kreiiditeenus just väiksemate kulutuste katmiseks olles oma olemuselt just finantskrahhide lahendamise kiirabi.

Laenunäide: 100 euro laenamisel 30 päevaks fikseeritud intressiga 44,63% aastas on krediidi kulukuse määr 55% aastas, tagasimaksete summa 103,60 eurot ning makstav kogusumma 103,60 eurot. Tegemist on finantsteenusega. Tutvu tingimustega ja pea nõu spetsialistidega.

Avanss.ee - mugav ja kiire finantsteenus

Kui soovid kuu lõpus endale midagi ilusat lubada, aga järgmise palgapäevani on veel minna. Küsi avanssi soodsatel tingimustel ja maksa tagasi 30 päeva jooksul.

Jäta kommentaar

Raha24 eripakkumine

Intress al 1,4% kuus

Taotle Raha24-st tagatiseta väikelaenu kuni 5000 eurot
Close Bitnami banner
Bitnami